Forum zawodników KS Hetman 95

Opis forum


#1 2009-02-20 18:19:41

piotrekzmc266

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-20
Posty: 1
Punktów :   

Porażka Hetmana

Po wczorajszym zwycięstwie nad Echem Zawada, piłkarzom zamojskiego Hetmana przyszło zmierzyć się z trzecioligowym Orłem Przeworsk.

Wśród graczy z Zamościa widoczne było zmęczenie wynikające z wczorajszego meczu, a niesprzyjające warunki do gry często uniemożliwiały "Hetmańskim" rozwinąć skrzydła.

Ostatecznie drużyna Hetmana przegrała z dziesiątą drużyną trzeciej ligi - Orłem Przeworsk 0-2 (0-1).

Bramki dla ekipy trenera Bogusława Sierżęgi strzelali Tomasz Wojtas oraz Krzysztof Szymański.

W składzie Hetmana wystąpił zapowiadany już wcześniej napastnik Motoru Lublin - Jarosław Pacholarz (na zdjęciu).

- Nie był to łatwy mecz. Fatalne warunki atmosferyczne i śliska nawierzchnia miały kluczowy wpływ na przebieg meczu. Ogólnie cieszę się z występu w Hetmanie, jednak żałuję, że nie udało mi się zdobyć bramki. Rywal lepiej przysposobił warunki gry, czego wynikiem były dwie bramki po długich górnych podaniach pomocników do napastników. Mecz był w zasadzie wyrównany, jednak szkoda wyniku i sytuacji strzeleckiej kolegi, którego strzał trafił w słupek. Kto wie, może inaczej wtedy potoczyłyby się losy meczu. Jednak był to tylko sparing, do ligi pozostał miesiąc tak więc i na strzelanie bramek przyjdzie jeszcze pora - opisuje przebieg meczu Jarosław Pacholarz, kandydat do gry w Hetmanie.

Jarek zapytany o szansę na angaż w Hetmanie, odpowiedział: - Zagram jeszcze w jednym sparingu przeciwko Avii Świdnik w sobotę i wtedy działacze Hetmana jak i dyrektor Zbigniew Pająk mają podjąć decyzję. Jestem jednak dobrej myśli i chciałbym wiosną występować w barwach Hetmana - dodaje napastnik Motoru.

Skład Hetmana: Baranowski - Rożej, Kiema, Grunt, Kaczmarek - Kamil Sawa, Margol, Kita, Turczyn - Fundakowski, Pacholarz. Po przerwie grali: Kiecana, Konrad Sawa, K. Sowa, Litwińczuk, Rysak, Hałas.


Źródło: Hetmanzamosc.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vsmetrans.pun.pl www.kpsa.pun.pl www.elothfans.pun.pl www.centrumpbf.pun.pl www.metin2prywatnie.pun.pl